Skip to content

Flebologia

USUWANIE ŻYLAKÓW

Leczenie żylaków może być skuteczne, małoinwazyjne i bezbolesne. Wszystkie te zalety łączy w sobie innowacyjny zabieg skleroterapii z użyciem jednorazowego zestawu ScleroSafe™!
ScleroSafe™ to innowacyjna metoda skleroterapii zapewniająca szybkie i skuteczne leczenie żylaków pni bocznych oraz pni głównych. Zalicza się do najnowszej klasy zabiegów małoinwazyjnych, nietermicznych i nietumescencyjnych (NT, NT), jednocześnie zapewniając doskonałe efekty kosmetyczne.

Dual Procedure Syringe
Nowe, wysoce użyteczne rozwiązanie techniczne: jednoczasowa aspiracja krwi i podanie sklerozantu.

Dwutłokowa strzykawka oraz cewnik o podwójnym świetle pozwalają na jednoczasowe odessanie krwi z żyły i podanie środka obliterującego. To oznacza, że sklerozant nie jest rozcieńczany przez krew – można w związku z tym użyć go zarówno w mniejszej ilości, jak i w niższym stężeniu.

Taka technika skutecznie zapobiega uwalnianiu się żelaza z czerwonych krwinek i tworzącym się przez to przebarwieniom. Zmniejsza się również prawdopodobieństwo powstania zakrzepu wewnątrz leczonej żyły.Szybko i bez powikłań Dzięki zabiegowi ScleroSafe™ możesz ograniczyć leczenie nawet do jednej wizyty! Zabieg z kategorii premium jest innowacyjny, bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Nowoczesna technologia zmniejsza także ryzyko powikłań. 

Kluczowe korzyści
  • Zabieg kilkuminutowy
  • Zabieg bezbolesny lub prawie bezbolesny (bez konieczności znieczulenia)
  • Podanie mniejszej dawki sklerozantu
  • Rezultaty widoczne natychmiast
  • Powikłania minimalne
  • Opieka po zabiegu obejmuje kompresjoterapię wg zaleceń lekarza

Zdjęcie kończyny przed i po zabiegu ScleroSafe™

Szanowni Państwo

Strona www.padtech.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny www.padtech.pl oświadczam,

że jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.