Skip to content

CHIRURGIA PLASTYCZNA

mentor | voe | silon | MICRO AIRE | PIEZOTOME

Implanty piersiowe

Implanty piersiowe MENTOR®produkowane są od ponad 30 lat a ich bezpieczeństwo potwierdzone zostało licznymi badaniami klinicznymi które objęły ponad 200.000 pacjentek.

Innowacje, które MENTOR® wprowadza do swoich produktów, są odzwierciedleniem oczekiwań milionów kobiet i rynków na całym świecie jednak najwyższym priorytetem marki jest zawsze zdrowie oraz bezpieczeństwo pacjentek.

Posiadają certyfikat FDA i zaprojektowano je tak, aby spełniały wszelkie stosowne wymogi w zakresie jakości, bezpieczeństwa oraz standardów produkcji. Oferta implantów jest szeroka i obejmuje wiele modeli dzięki czemu specjaliści na całym świecie mogą zaoferować optymalne rozwiązanie dla każdej pacjentki.

Mentor® CPGTM Breast Implants

Mentor® MemoryGel Breast Implants

Szeroka oferta implantów piersiowych MENTOR®
Implanty profilowane MENTOR występują w 9 różnych profilach. Każdy z implantów profilowanych ma 3 wymiary. Można je precyzyjnie dobrać zależnie od szerokości klatki piersiowej, wysokości podstawy piersi oraz projekcji, czyli wypchnięcia tkanek do przodu.
Wszystkie implanty profilowane są teksturowane, czyli mają chropowatą powierzchnię co zabezpiecza je przed przekręceniem w tkankach. Implanty okrągłe występują w trzech profilach Moderate Plus Profile (M+), High Profile (HP) i Ultra High Profile (UHP) oraz dwóch rodzajach powłoki teksturowanej i gładkiej. Dostępne są w rozmiarach od 100 do 800 ml

MemoryGel Xtra High Siltex

Piersi których pragniesz i na które zasługujesz

Nowością na rynku są implanty okrągłe XTRA. To precyzyjnie wypełnione implanty najnowszej generacji, zapewniające efekt extra push-up. Nowa technologia produkcji powoduje że są niezwykle elastyczne i miękkie a przy tym dają wyjątkowy efekt wypełnienia tkanek w górnym biegunie piersi. Te implanty, podobnie jak okrągłe, występują w dwóch profilach M+ i Hp oraz w dwóch rodzajach powłok, teksturowanej i gładkiej.

Piersi których pragniesz i na które zasługujesz

Nowością na rynku są implanty okrągłe XTRA. To precyzyjnie wypełnione implanty najnowszej generacji, zapewniające efekt extra push-up. Nowa technologia produkcji powoduje że są niezwykle elastyczne i miękkie a przy tym dają wyjątkowy efekt wypełnienia tkanek w górnym biegunie piersi. Te implanty, podobnie jak okrągłe, występują w dwóch profilach M+ i Hp oraz w dwóch rodzajach powłok, teksturowanej i gładkiej.

Plan Gwarancyjny Mentor

Decyzja dotycząca wyboru implantów firmy MENTOR do powiększenia piersi jest decyzją osobistą i długoterminową. Może jednak zaistnieć potrzeba wymiany implantów, dlatego firma MENTOR oferuje Plan Gwarancyjny MENTOR. Polityka bezterminowej wymiany produktów firmy MENTOR® automatycznie obejmuje pacjentki, którym wszczepiono dowolne implanty marki MENTOR®. W przypadku pęknięcia lub utraty szczelności (wycieku) na skutek zużycia powłoki lub delaminacji, firma Mentor przez cały okres życia pacjentki zapewnia bezpłatną wymianę produktu pod warunkiem potwierdzenia przez firmę Mentor zasadności roszczenia na podstawie własnej oceny usuniętego produktu oraz kompletu wymaganej dokumentacji.

9 na 10 kobiet

wybrało MemmoryGelTM XTRA (w ślepym teście), jako implanty bardziej naturalne w dotyku.

Bielizna pooperacyjna

Po każdym zabiegu chirurgii plastycznej zaleca się stosowanie specjalistycznej bielizny pooperacyjnej. Bielizna ta znacznie przyspieszają proces rekonwalescencji oraz zmniejszają obrzęk pooperacyjny i ryzyko powikłań.
Oferujemy bieliznę uciskową po zabiegach odsysania tkanki tłuszczowej, korekcji i rekonstrukcji piersi, zabiegach „face liftingu” i korekcji twarzy oraz zabiegach w obrębie ramion i brzucha. Produkty VOE zapewniają odpowiedni ucisk, wsparcie i komfort. Biustonosze po powiększaniu i rekonstrukcji piersi właściwie unieruchamiają piersi na poziomie niezbędnym w procesie gojenia.
Bielizna pooperacyjna VOE wykonana jest ze specjalnego, elastycznego, przepuszczającego powietrze i bardzo trwałego materiału o nazwie poly-directional. Produkty VOE wspomagają odpowiednie gojenie się leczonych części ciała i zapewniają pomoc przy właściwym ich kształtowaniu.

Opatrunki silikonowe

Silon®

Użycie silikonu w medycynie spowodowało prawdziwy przełom w dziedzinie leczenia blizn, keloidów oraz rumienia ograniczonego.
Silon®
Systematyczne stosowanie preparatów silikonowych znacznie je zmniejsza przywracając skórze zdrowy wygląd. Silikon daje możliwość przeprowadzenia w domu skutecznej terapii przy użyciu prostych metod. Preparaty silikonowe Silon® można zacząć stosować 2 tygodnie po wygojeniu się rany. Nie wolno ich stosować na otwarte rany i śluzówkę. Można nimi leczyć zarówno blizny nowe jak i wieloletnie. Leczenie starych blizn wymaga jednak dluższego czasu, zwykle kilkanascie tygodni.
Kiedy stosować opatrunek?

Podobnie jak żel znacznie zmniejsza blizny powstałe m.in. w wyniku zabiegów chirurgicznych czy urazów i poparzeń. Opatrunki można też stosować profilaktycznie po zabiegu (gdy rana się zagoi) w celu zapobieżenia ewentualnym śladom na skórze.

Więcej informacji na blizny.pl

Urządzenie chirurgiczne

Micro Aire

Urządzenie chirurgiczne

Micro Aire

Konsola MicroAire model REF 5025 i REF 5020 stanowi elektroniczny system sterowania służący do obsługi instrumentów chirurgicznych, takich jak wpusty drutów, piły i świdry. System generuje sygnały niezbędne do uruchomienia silnika z pożądaną prędkością, w wybranym kierunku, zgodnie z wolą operatora. Do regulacji prędkości służy albo dźwignia na przyrządzie, albo dźwignia na opcjonalnym sterowniku nożnym z pedałem.
Informacje zwrotne o aktualnej prędkości i kierunku obrotów silnika są wyświetlane na ekranie frontowym konsoli. Opcjonalnie, konsola posiada również system irygacji do wykorzystania podczas prowadzenia operacji chirurgicznej. Na ekranie wyświetlacza pojawiają się informacje o aktualnym stanie i operacjach wykonywanych przez dołączone akcesoria.

Urządzenie chirurgiczne

Piezotome®

Piezotome® M+ jest ultradźwiękowym urządzeniem chirurgicznym używanym z rękojeściami w połączeniu z końcówkami M+ do wykonywania cięć w kościach, metalu i materiałach kościozastępczych.
Chirurgiczna część piezoelektryczna urządzenia Piezotome® M+ może być używana do wykonywania os- teotomii, plastyki kości, dekortykacji, wierceń, kształtowania zębów, kości i wygładzania ich powierzchni w różnych procedurach chirurgicznych, w tym, lecz nie wyłącznie, w chirurgii ogólnej, ortopedycznej, oto- laryngologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, chirurgii ręki i stopy, neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa oraz chirurgii plastycznej/rekonstrukcyjnej.
Szanowni Państwo

Strona www.padtech.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny www.padtech.pl oświadczam,

że jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.