26 października w Hotelu Warszawa odbyło się spotkanie AESTHETIC EXPERT DAY w którym uczestniczyli lekarze i kosmetolodzy z całej Polski.  Gośćmi specjalnymi byli Andrew Moulton – VP International w Crown Aesthetics oraz Nathalie Dikkers, współzałożycielka marki dermokosmetyków elementre.

Wśród prelegentów znalazł się też chirurg plastyczny dr Jakub Miszczyk z kliniki dr Szczyt-Charytonowicz a także Beata Adamczyk –międzynarodowy konsultant rynku spa & beauty, która zdradziła tajniki efektywnej sprzedaży.

Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat samego urządzenia SkinPen Precision a także jego wszechstronnego zastosowania w przypadku wielu problemów skórnych. O praktycznym zastosowaniu mikronakłuwania w codziennej praktyce klinicznej oraz o swoim doświadczeniu i osiąganych efektach opowiedział dr Jakub Miszczyk.

Prezentowana na spotkaniu nowość na polskim rynku marka elementre została odebrana z dużym entuzjazmem a każdy gość otrzymał w prezencie zestaw kosmetyków do przetestowania.

Spotkanie zakończy pokaz zabiegu SkinPen Precision który poprowadziła kosmetolog Anna Cybulska-Puter.

okladka