7 marca 2022, godzinach 17:00-19:00
MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM SKINPEN & IS CLINICAL

PROGRAM:

  • SkinPen Precision – Andy Moulton
  • Integracja preparatów iS Clinical z zabiegami SkinPen Precision (dedykowana pielęgnacja przed i po-zabiegowa) – dr. Charlene DeHaven and Katherine Medina
  • Maksymalizacja efektów wynikająca z połączenia produktów iS Clinical z zabiegami SkinPen Precision (studium przypadku) – dr. Dorota Sołdacka
  • SkinPen Precision – bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu w codziennej praktyce lekarskiej – dr. Jakub Miszczyk

PRELEGENCI:

Andy Moulton – Vice-President Sales, International – Crown Aesthetics

Andrew Moulton posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Będą właścicielem sieci klinik przyczynił się w znacznym stopniu do rozpowszechnienia szeroko stosowanych dzisiaj wypełniaczy LHR i Botoxu. Jako przedsiębiorca, Andy Moulton rozwijał marki produktów do pielęgnacji skóry i włosów, a na przestrzeni ostatnich 15 lat z sukcesem działa na arenie międzynarodowej dla firm produkujących urządzenia medyczne.

dr Cherlene DeHaven – Dyrektor Kliniczny, INNOVATIVE SKINCARE®

dr Charlene DeHaven posiada dyplom lekarza medycyny wewnętrznej. Otrzymała dożywotnie członkostwo w American College of Emergency Physicians po trzydziestoletnim statusie Fellow. Podczas szkolenia otrzymała nagrodę Upjohn Clinical Award dla Wybitnego Rezydenta Roku. W ciągu ostatnich 19 lat jej działalność zawodowa skupiała się na poprawie procesu starzenia się skóry i opracowywaniu produktów do pielęgnacji skóry opartych na badaniach naukowych. Pełniła funkcję Dyrektora Klinicznego INNOVATIVE SKINCARE od początku istnienia firmy w 2000 roku.

Katherine Medina – Dyrektor Międzynarodowej Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Katherine Medina jest licencjonowaną kosmetyczką kliniczną z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. W 2012 roku, po ponad dekadzie współpracy z marką, Katherine rozpoczęła pracę w INNOVATIVE SKINCARE jako krajowy menedżer biznesowy. Następnie objęła rolę Kierownika ds. Sprzedaży Międzynarodowej i Szkoleń, w ramach której wprowadzała skuteczne strategie wzrostu sprzedaży oraz zapewniała wsparcie i szkolenia dystrybutorom. Katherine obecnie pełni funkcję Dyrektora Międzynarodowej Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę na temat branży, aby wspierać, rozwijać i rozszerzać działalność na całym świecie.

dr n. med. Dorota Sołdacka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt na Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Autorka licznych artykułów w prasie branżowej. Właścicielka gabinetu kosmetologicznego w Gdańsku – Kosmetologia dr Dorota Sołdacka.

lek. Jakub Miszczyk

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Z tą dziedziną medycyny związany już od wczesnych lat studiów medycznych, obecnie pracuje w Klinice Dr Szczyt. Obszar jego zainteresowań stanowi chirurgia estetyczna twarzy i medycyna regeneracyjna. Dr Jakub Miszczyk na co dzień korzysta z synergistycznego działania leczenia operacyjnego i zabiegów małoinwazyjnych. Jego zindywidualizowane protokoły przed- i pooperacyjne oparte na medycynie estetycznej i kosmetologii medycznej zapewniają optymalne efekty końcowe, a nawet o kilka lat odsuwają konieczność ingerencji chirurgicznej.

TYLKO DLA UCZESTNIKÓW WYDARZENIA WYJĄTKOWA OFERTA PROMOCYJNA A TAKŻE MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA URZĄDZENIA SKINPEN PRECISION ORAZ EKSKLUZYWNYCH ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI IS CLINICAL. SZCZEGÓŁY KONKURSU PRZEKAZANE ZOSTANĄ W TRAKCIE SPOTKANIA.

Po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo e-meil z potwierdzeniem i linkiem do spotkania online.

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2022 r.

Prosimy o punktualne połączenie gdyż ilość miejsc na seminarium jest ograniczona.

Seminarium z udziałem tłumacza.

Ewentualne pytania należy kierować na adres isclinical@padtech.pl